| Ürün Adı | kollajen muhafaza |
|---|---|
| Malzeme Yapısı | Sığır derisi |
| Renk | Şeffaf Renk |
| kalibre | 10-50mm |
| Uzunluk | adet başına 15m |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
|---|---|
| Ürün Adı | HELAL Yenilebilir Kollajen muhafaza |
| Anahtar Kelime | sosis için kollajen muhafaza |
| Avantaj | doğa muhafazasını değiştirin ve daha kullanışlı |
| Baskı | Baskınızı pakete koyabilirsiniz |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Depolama türü | Soğuk ve kuru |
| Spesifikasyon | Gıda sınıfı |
| Kalıcılık süresi | 24 Aylık |
| Üreticisi | Okyanus Sağlığı |
| Malzeme | Lamine Malzeme |
|---|---|
| Türü | Shrink Film |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| İşleme Türü | Şişirme |
| Malzeme | Kollajen Sosis Kaplamaları |
|---|---|
| Model numarası | 20mm/26/mm/28mm/30mm/32mm |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Ürün Adı | kollajen muhafaza |
| görünüşü | Açık sarı |
| Türü | Shrink Film |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Menşe yeri | Henan |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Sertlik | Yumuşak |
| Malzeme | poliimid |
|---|---|
| Türü | Barrie Filmi |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Sertlik | Yumuşak |
| İşleme Türü | Çoklu Ekstrüzyon |
| Malzeme | PVDC |
|---|---|
| Model numarası | 30-250mm |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Ürün Adı | Plastik sosis kabuğu |
| Renk | Doğal renk |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
|---|---|
| Kullanımı | Gıda paketi |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Kullanımı | Gıda Ürünleri |
| Uygulama | et sosisi |
| Malzeme | PA |
|---|---|
| Türü | Tek katmanlı film |
| Endüstriyel Kullanım | Et endüstrisi |
| Menşe yeri | Henan, Çin |
| Özellik | Oksijen Bariyeri, Nem Geçirmez, Kokuyu Korur |