| Düz genişlik | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut Kabul Edildi |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Paketleme Süreci | Yara Rulosu Paketlenmiş |
| Kalıcılık süresi | 24 Aylık |
| Malzeme | poliamid |
|---|---|
| Türü | Shrink Film |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Sertlik | Yumuşak |
| İşleme Türü | Çoklu Ekstrüzyon |
| Özellik | Neme dayanıklı |
|---|---|
| Sertlik | Yumuşak |
| İşleme Türü | Çoklu Ekstrüzyon |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kalınlığı | 30~75um |
| Logo Baskısı | Kişiselleştirme |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Ürün Adı | Özel Logo Yazdırma Yüksek Bariyerli PVDC Plastik Sosis Kabuk Filmi |
| Kullanımı | Sosis, jambon, peynir, öğle yemeği eti. |
| Malzeme | PVDC |
| Malzeme | Selüloz Muhafaza |
|---|---|
| Türü | Shrink Film |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Sertlik | Yumuşak |
| İşleme Türü | Şişirme |
| Endüstriyel Kullanım | Yemek paketleme |
|---|---|
| Çanta Tipi | Küçültmek Çanta |
| Özellik | Bariyer |
| Plastik Tip | PA, PE, EVOH veya PVDC/PE veya PA/PE veya EVA/PE |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Depolama türü | Havalandırma ve kurutma |
|---|---|
| Spesifikasyon | 30~200mm |
| Kalıcılık süresi | 3 yıl |
| İçeriği | plastik kasa |
| Kullanım Talimatı | makine doldurma ve ev yapımı |
| Endüstriyel Kullanım | Yemek paketleme |
|---|---|
| Çanta Tipi | Küçültmek Çanta |
| Özellik | Bariyer |
| Plastik Tip | PA, PE, EVOH veya PVDC/PE veya PA/PE veya EVA/PE |
| Özel sipariş | Kabul et. |
| Malzeme | PVDC |
|---|---|
| Türü | Streç film |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Sertlik | Yumuşak |
| Endüstriyel Kullanım | sosis, jambon |
|---|---|
| Sızdırmazlık kolu | Isı Yalıtımı |
| Kullanımı | sosis, jambon, peynir |
| Özellik | Suya dayanıklı |
| Kalibre | 30-200mm |