| Ürün Adı | PVDC Streç film |
|---|---|
| Görev | Gıdaların Taze Tutulması |
| Kullanımı | Gıda Ambalajı |
| İşleme Türü | Döküm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | PVDC |
|---|---|
| Türü | Shrink Film |
| Kullanımı | Gıda ve İlaç Filmi |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Rütbe | Gıda sınıfı |
| Pençürme özelliği | Mükemmel Penceraya Direnme |
| Sıvılık | Yüksek viskozite |
| Çekim Gücü | Yüksek Çekme Esnekliği |
| Şeffaflık | Opak |
|---|---|
| Ürün Adı | PVDC Streç film |
| Genişlik Aralığı | 20cm-180cm |
| Uzunluk Aralığı | 200m-3000m |
| Kalınlık aralığı | 8-50mikron |
| Sertlik | Yumuşak |
|---|---|
| Şeffaflık | yarı saydam |
| Kalınlığı | 11 (mikron) |
| İç sıcaklık | 140 ºC |
| Oksijen iletim | 80 ((Cm3/M2.24h.23oC.ATM.50%Rh) |
| Model NO. | PVDC Streç film |
|---|---|
| Özellik | Suda Çözünür, Nem Geçirmez |
| kendinden yapışkanlı | Yüksek |
| Sertlik | Yumuşak |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Model NO. | PVDC Streç film |
|---|---|
| Özellik | Suda Çözünür, Nem Geçirmez |
| kendinden yapışkanlı | Yüksek |
| Sertlik | Yumuşak |
| Spesifikasyon | PVDC |
| Kalınlığı | 10mikrofon - 80mikrofon |
|---|---|
| Genişliği | 100 mm - 3000 mm |
| Kullanımı | Paketleme |
| Paketleme | Serbest Paklama / Palet Paklama / Karton Paklama |
| Renk | Şeffaf / Şeffaf olmayan / Renkli |
| Paketleme Türü | kutulu |
|---|---|
| Malzeme | Polyvinylidene klorür (yemek ile temas) |
| Isıya dayanıklı sıcaklık | -60℃-140℃ |
| Renk | Altın |
| Kalıcılık süresi | 5 yıl (ay) |
| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Spesifikasyon | PVDC |
| Renk | Şeffaflık |
| Kalınlığı | 8mikrofon-13mikrofon |
| Uzunluk | 200m-3000m |