| Sertlik | Yumuşak |
|---|---|
| İşleme Türü | Şişirme |
| Şeffaflık | Opak |
| Malzeme | PVDC |
| Özellikleri | Yüksek oksijen bariyer özelliği ve su direnci |
| Malzeme | PVDC |
|---|---|
| Isı Direnci | 90°C'ye kadar |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Oksijen Geçirgenliği | 1cc/m2/24 saatten az |
| Kalıcılık süresi | 24 Aylık |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Oksijen Geçirgenliği | 1cc/m2/24 saatten az |
| Paketleme Süreci | Yara Rulosu Paketlenmiş |
| Anahtar Kelime | sosis için kollajen muhafaza |
| Kullanımı | Sosis |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 24 Aylık |
| Malzeme | PVDC |
| Boyut | Özel Boyut Kabul Edildi |
| Oksijen Geçirgenliği | 1cc/m2/24 saatten az |
| kalibre | 10-50mm |
|---|---|
| Logo | Özel LOGO kabul |
| Türü | plastik film |
| Boyut | Özel Boyut Kabul Edildi |
| Kalıcılık süresi | 24 Aylık |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
|---|---|
| kalibre | 10-50mm |
| Düz genişlik | 30 - 350 mm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Anahtar Kelime | sosis için kollajen muhafaza |
| kalibre | 10-50mm |
|---|---|
| Logo | Özel LOGO kabul |
| Anahtar Kelime | sosis için kollajen muhafaza |
| Kullanımı | Sosis |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Oksijen Geçirgenliği | 1cc/m2/24 saatten az |
|---|---|
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Düz genişlik | 30 - 350 mm |
| Anahtar Kelime | sosis için kollajen muhafaza |
| Türü | plastik film |
| Paketleme Süreci | Yara Rulosu Paketlenmiş |
|---|---|
| kalibre | 10-50mm |
| Türü | plastik film |
| Kalıcılık süresi | 24 Aylık |
| Kullanımı | Sosis |
| Isı Direnci | 90°C'ye kadar |
|---|---|
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Oksijen Geçirgenliği | 1cc/m2/24 saatten az |
| Logo | Özel LOGO kabul |
| Malzeme | PVDC |