| Baskı | Uygulanabilir Baskı Yöntemi |
|---|---|
| Paketleme | Yara Rulosu Paketlenmiş |
| Anahtar kelimeler | Vakumlu Paketleme Makineleri |
| Anahtar Kelime | PLASTİK AMBALAJ |
| Avantaj | Sis Önleyici |
| Malzeme | PVDC |
|---|---|
| İşleme Türü | Çoklu Ekstrüzyon |
| Kullanımı | Gıda ve İlaç Filmi |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Uygulama | ilaç ambalajı |
| Malzeme | PVDC |
|---|---|
| Kalınlığı | Özel |
| Özellik | biyolojik olarak parçalanabilir |
| Sertifika | Gıda Sınıfı Raporu |
| Menşe yeri | Çin |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Plastik modelleme tipi | Şişirme |
| Ürün Adı | PVDC Film |
| Renk | Özel |
| Şekli | Rulo |
| Endüstriyel Kullanım | Paketleme |
|---|---|
| Çanta Tipi | Alt mühür torbası |
| Özellik | Bariyer |
| Plastik Tip | PA |
| Yüzey işleme | Yumuşak |
| Malzeme | PA/PE |
|---|---|
| Türü | Tüp film |
| Kullanımı | Gıda ve İlaç Filmi |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Endüstriyel Kullanım | Yiyecek |
| Model NO. | PVDC Streç film |
|---|---|
| Özellik | Suda Çözünür, Nem Geçirmez |
| kendinden yapışkanlı | Yüksek |
| Sertlik | Yumuşak |
| Spesifikasyon | PVDC |
| Şeffaflık | Opak |
|---|---|
| Ürün Adı | PVDC Streç film |
| Genişlik Aralığı | 20cm-180cm |
| Uzunluk Aralığı | 200m-3000m |
| Kalınlık aralığı | 8-50mikron |
| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Rütbe | Gıda sınıfı |
| Pençürme özelliği | Mükemmel Penceraya Direnme |
| Sıvılık | Yüksek viskozite |
| Çekim Gücü | Yüksek Çekme Esnekliği |
| Düz genişlik | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Paketleme Süreci | Yara Rulosu Paketlenmiş |
| Karakteristik | BPA içermeyen şeffaf nem geçirmez |
| Logo | Özel LOGO kabul |
| Malzeme | PVDC |